کارخانه پلی اکریل ایران چهار دهه تولید پر افتخار به سوی آینده ای روشن

بزرگ ترین تولید کننده الیاف مصنوعی خاورمیانه

الیاف پلی بست

الیاف اکریلیک صنعتی است که با تغییر در ساختار فیزیکی و شیمیایی و با طول برش های 3، 6، 12 میلیمتر و جایگزین مناسبی برای آزبست است. خواص این الیاف بسیار بالاتر از الیاف پلی پروپیلن و از قیمت رقابتی برخوردار است. همچنین این الیاف قابلیت استفاده در صنایع لنت ترمز و صنایع باتری را نیز دارا است

الیاف اکریلیک ضد باکتری

به منظور جلوگیری از رشد باکتری ها در منسوج های خانگی و بیمارستانی ارایه می گردد و گواهینامه های لازم را کسب کرده است

نخ و الیاف پلی استر کاتیونیک

این محصول در کارخانه نخ و الیاف پلی استر و با تغییر در ساختار شیمیایی تولید و به همین دلیل امکان رنگ رزی با رنگ های بازی (مشابه الیاف اکریلیک) در دمای پایین و فشار اتمسفریک و بدون استفاده از کریر، کاربرد دارد. از این رو به شبه اکریلیک معروف و در دیتکس های مختلف بنا به نیاز مشتری تولید شود.

نخ و الیاف پلی کول

این محصول درکارخانه نخ و الیاف پلی استر و با تغییر در ساختار فیزیکی تولید می شود و به همین دلیل امکان انتشار سریع رطوبت جهت پوشاک ورزشی و سایر البسه ای که دفع رطوبت و خنک شدن بدن مورد نظرمی باشد، کاربرد دارد. این محصول می تواند در دیتکس های مختلف بنا به نیاز مشتری تولید شود.

کارخانه تاپس پلی استر توسط ماشین آلات شرکت فرانسوی اشلامبرگر و با استفاده از نوار آنتی پیل کارخانه الیاف پلی استر، تاپس آنتی پیل شانه شده را با استاندارد جهانی و با ظرفیت سالانه 3500 تن تولید می کند. این محصول قابل استفاده در صنعت فاستونی برای اختلاط با انواع پشم مورد استفاده قرار می گیرد

کارخانه اکریلیک1

کارخانه اکریلیک با ظرفیت 36.000 تن در سال و با استفاده از تکنولوژی پلیمریزاسیون درحلال و ترریسی تحت لیسانس اسنیا ایتالیا می باشد. بیشترین الیاف اکریلیک تولیدی در دنیا از این طریق است و از این رو استانداردهای آلایندگی محیط زیست جهانی را دارا می باشد. الیاف تولیدی در این کارخانه به صورت استیپل و نوار از تنوع دیتکس ها و انواع مات و براق و رنگی ارایه می شود.

کارخانه نخ پلی استر

نخ پلی استر که در این کارخانه تولید می شود با ظرفیت قابل دسترس سالیانه 22.000 تن، شامل نخ کشیده نشده در دیتکس های مختلف می باشد و در صنایع تکسچرایزینگ مورد استفاده قرار می گیرد. تولید فعلی این واحد محصول شفاف و نیمه مات بوده که با بهره برداری از طرح های توسعه در حال اجرا علاوه بر افزایش ظرفیت نهایی، تولید محصولات رنگی و نخ های مهندسی را نیز امکان پذیر می نماید.

با محصول ویژه ما آشنا شوید «تولیدات کامپوزیت»

  • مقاومت بالا

    کیفیت عالی
  • رنگ پذیری منحصر به فرد

    تولید انبوه
  • قابلیت سفارشی

    کاربردهای بسیار متنوع

شرکت پلی اکریل ایران (سهامی عام)

TOP