یکشنبه, 22 آبان 1401 / انتشار یافته در مناقصات و مزایدات
یکشنبه, 15 آبان 1401 / انتشار یافته در اخبار و رویدادها, دسته بندی نشده

به اطلاع کلیه ثبت نام کنندگان آزمون استخدامی شرکت پلی اکریل ایران می رساند آزمون استخدامی در روز جمعه تاریخ ۱۶ دی ماه ۱۴۰۱ ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح برگزار می گردد.

محل آزمون: دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه

آدرس: مبارکه بلوار معلم میدان فردوسی بلوار شهید نصوحی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه

درب حوزه برگزاری آزمون از ساعت ۸ صبح باز و راس ساعت ۸:۳۰ بسته خواهد شد. لذا داوطلبین زمان بندی لازم را در این خصوص انجام دهند.

 سرفصل های  سوالات هر کدام از رشته های آزمون مطابق با فایل پیوست می باشد.

اطلاعات و مدارک متقاضیان پس از برگزاری آزمون صحت سنجی می گردد و در صورت عدم رعایت شرایط اطلاعیه ثبت نام و یا بارگذاری مدارک و اطلاعات غیر مرتبط حتی در صورت  قبولی در آزمون منتفی می باشد

آزمون دارای نمره منفی بوده و به ازای هر سه پاسخ اشتباه یک پاسخ صحیح حذف می گردد.

داوطلبین برای دریافت کارت ورود به جلسه از ۱۳ لغایت ۱۵ دی ماه به سایت رسمی شرکت پلی اکریل مراجعه نمایند

سرفصل های آزمون

(سرفصل های «کارشناس نرم افزار» اصلاحاتی خواهد داشت که شنبه اعلام می گردد)

یکشنبه, 01 آبان 1401 / انتشار یافته در دسته‌بندی نشده

معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت در حاشیه بازدید از غرفه نمایشگاه نساجی کشور گفت: پلی اکریل نقش اساسی در صنعت نساجی کشور دارد و نیازمند حمایت همه جانبه فعالان صنعت است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ پلی اکریل ایران، دکتر برادران ضمن بازدید از غرفه پلی اکریل در نشستی با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل با بیان اینکه اقدامات خوبی در راستای برطرف نمودن موانع تولید این هلدینگ نساجی در سطح استان انجام شده است افزود: با تلاش مدیرعامل پلی اکریل بسیاری از موانع این واحد صنعتی بر طرف شده است.

وی ادامه داد: اداره کل نساجی وزارت صمت و همه ی مدیران مربوطه الزام به ارائه گزارش درباره وضعیت نساجی کشور و پلی اکریل بصورت هفتگی شده اند.

در این دیدار همچنین دکتر گرجی مدیرکل نساجی وزارت صمت با بیان اینکه تلاش دولت بر حل همه ی مشکلات و موارد پلی اکریل است بر حمایت همه جانبه دولت از پلی اکریل تاکید کرد.

گفتنی است بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، مواد اولیه، منسوجات خانگی ماشین های گلدوزی و محصولات نساجی تا دوم مهر در محل دائمی نمایشگاه تهران ادامه دارد و هلدینگ پلی اکریل در سالن ۵ از ساعت ۸ الی ۱۵ پذیرای علاقمندان خواهد بود.‌

روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پلی اکریل ایران

TOP