یکشنبه, ۲۶ دی ۱۴۰۰ / انتشار یافته در اخبار و رویدادها

با توجه به انتشار آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده (نوبت اول) صاحبان سهام شرکت پلی اکریل ایران (سهامی عام) مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ با دستور جلسه تعیین اعضاء هیئت‌مدیره که به دلیل عدم حضور تعداد لازم سهامداران به حدنصاب نرسیده و تشکیل نگردید. متعاقباً آگهی دعوت مجمع مذکور برای نوبت دوم جهت تشکیل در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ انتشار یافت که بنا بر دستور قضایی صادره از مقام محترم دادستان اصفهان تشکیل آن به مدت یک ماه به تعویق افتاد.

لذا مجدداً هیئت‌مدیره شرکت پلی اکریل ایران (شپلی) نسبت به انتشار آگهی دعوت مجمع سهامداران جهت تشکیل در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ در روزنامه‌های نسل فردا و دنیای اقتصاد و سامانه کدال بورس اقدام نمود.

فرایند جلسه مجمع مورد اشاره در محل کارخانه شرکت پلی اکریل ایران در روز یکشنبه از ساعت ۱۴ مورخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ با حضور مقامات محترم شهرستان مبارکه و حافظ و امین اموال محترم منصوب مقام محترم دادستان استان اصفهان و همچنین نماینده محترم شرکت فرابورس ایران و حسابرس و بازرس قانونی شرکت با ۴۵/۶۳۲ درصد از سهامداران حقیقی و حقوقی شرکت شروع و تشکیل گردید. پس از تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید و خوش‌آمد گویی جناب آقای مهندس علیدوستی رئیس هیئت‌مدیره شرکت پلی اکریل ایران، انتخاب هیئت‌رئیسه به رأی‌گیری گذاشته شد.

جناب آقای مهندس زرفشانی سهامدار حقیقی شرکت، به‌عنوان رئیس مجمع و جناب آقای احمدرضا ناظر به نمایندگی از شرکت‌های خدمات بندری پلی اکریل ماهشهر و تولید مواد اولیه الیاف مصنوعی (دی ام تی) به‌عنوان ناظر و جناب آقای علی محمودی به نمایندگی از شرکت الیاف زاینده‌رود به‌عنوان ناظر و همچنین جناب آقای محمود فاریابی به‌عنوان دبیر مجمع انتخاب گردیدند.

با قبول سمت هیئت‌رئیسه و اعلام رسمیت جلسه توسط رئیس مجمع، دستور جلسه مبنی بر تعیین اعضای هیئت‌مدیره شرکت قرائت گردید.

پس از درخواست عضویت در هیئت‌مدیره توسط اشخاص حقوقی و حقیقی سهامدار حاضر در مجمع و رعایت مفاد قانونی مربوطه رأی‌گیری به‌صورت کتبی انجام و اعضای هیئت‌مدیره از بین سهامداران محترم حاضر در مجمع به مدت دو سال به ترتیب ذیل انتخاب گردیدند.

  1. جناب آقای مهندس علیدوستی (سهامدار حقیقی)
  2. شرکت تولید مواد اولیه الیاف مصنوعی (سهامی عام)
  3. شرکت خدمات بندری پلی اکریل ماهشهر (سهامی خاص)
  4. شرکت پتروصنعت اصفهان (سهامی خاص)
  5. شرکت الیاف زاینده رود (سهامی خاص)

همچنین به ترتیب تعاونی تولیدکنندگان فرش ماشینی شهرستان آران و بیدگل و جناب آقای حسین عمادی به‌عنوان اعضای علی‌البدل هیئت‌مدیره انتخاب گردید.

لازم به توضیح است جلسه مجمع از ابتدا تا پایان رأی‌گیری به‌صورت زنده و اختصاصی از طریق صفحه اختصاصی شرکت پلی اکریل ایران در اینستاگرم پخش گردید.

در خاتمه جلسه نیز جناب آقای مهندس زرفشانی مدیرعامل محترم شرکت پلی اکریل ایران نسبت به پاسخگویی به سؤالات سهامداران محترم حاضر در جلسه و تشریح اقدامات صورت پذیرفته و چالش‌های پیش روی شرکت مبادرت نمودند.

امید است پس از فراز و نشیب‌های فراوان و نزدیک به دو دهه چالش‌های مدیریتی در شرکت پلی اکریل ایران، با توجه به تمهیدات مسئولان محترم دستگاه‌های قضایی و نظارتی و حضور سهامداران محترم خصوصاً اشخاص حقیقی در تعیین مسیر سازنده این شرکت، هیئت‌مدیره جدید شرکت پلی اکریل ایران بتواند در راه اعتلای قطب صنعت نساجی کشور و بزرگ‌ترین تولیدکننده انحصاری محصولات الیاف اکریلیک و پلی‌استر در ایران و خاورمیانه گامی استوار و موثر برداشته و با رویکردی شفاف و پویا، نام بزرگ پلی اکریل ایران را همچنان در صنعت میهن اسلامی‌مان سربلند و زنده نگاه دارد.

جمعه, ۲۴ دی ۱۴۰۰ / انتشار یافته در اخبار و رویدادها

آدرس: اصفهان – کيلومتر ۴۵ جاده اصفهان مبارکه، جاده اختصاصی کارخانه پلی اکريل ايران

https://goo.gl/maps/2UG3yJJoCua4Zmz1A

دوشنبه, ۲۰ دی ۱۴۰۰ / انتشار یافته در مناقصات و مزایدات
جمعه, ۱۷ دی ۱۴۰۰ / انتشار یافته در اخبار و رویدادها
TOP