یکشنبه, 22 آبان 1401 / انتشار یافته در مناقصات و مزایدات

داوطلبان گرامی نظر به تماس ها و درخواست های متعدد، مهلت ثبت نام تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ تمدید گردید. خواهشمنداست ثبت نام را به روزهای پایانی موکول نفرمایید.

چهارشنبه, 04 آبان 1401 / انتشار یافته در مناقصات و مزایدات
یکشنبه, 01 آبان 1401 / انتشار یافته در اخبار و رویدادها

معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت در حاشیه بازدید از غرفه نمایشگاه نساجی کشور گفت: پلی اکریل نقش اساسی در صنعت نساجی کشور دارد و نیازمند حمایت همه جانبه فعالان صنعت است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ پلی اکریل ایران، دکتر برادران ضمن بازدید از غرفه پلی اکریل در نشستی با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل با بیان اینکه اقدامات خوبی در راستای برطرف نمودن موانع تولید این هلدینگ نساجی در سطح استان انجام شده است افزود: با تلاش مدیرعامل پلی اکریل بسیاری از موانع این واحد صنعتی بر طرف شده است.

وی ادامه داد: اداره کل نساجی وزارت صمت و همه ی مدیران مربوطه الزام به ارائه گزارش درباره وضعیت نساجی کشور و پلی اکریل بصورت هفتگی شده اند.

در این دیدار همچنین دکتر گرجی مدیرکل نساجی وزارت صمت با بیان اینکه تلاش دولت بر حل همه ی مشکلات و موارد پلی اکریل است بر حمایت همه جانبه دولت از پلی اکریل تاکید کرد.

گفتنی است بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، مواد اولیه، منسوجات خانگی ماشین های گلدوزی و محصولات نساجی تا دوم مهر در محل دائمی نمایشگاه تهران ادامه دارد و هلدینگ پلی اکریل در سالن ۵ از ساعت ۸ الی ۱۵ پذیرای علاقمندان خواهد بود.‌

روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پلی اکریل ایران

TOP